Apie mus

Lopšelis – darželis „PUŠAITĖ“

Lopšelis – darželis „PUŠAITĖ“ yra Lietuvos švietimo sistemos pirmoji pakopa, Vilniaus savivaldybės biudžetinė, pelno nesiekianti ikimokyklinė vaikų  ugdymo institucija. Lopšelis – darželis „Pušaitė“ vykdo vaikų ugdymo, priežiūros  funkcijas, puoselėja visas vaiko galias, lemiančias vaiko asmenybės brandą.

Darželis įsikūręs ramiame Antakalnio rajone, atokiau nuo miesto šurmulio, pažinimui, tyrinėjimui, judėjimui ir sveikatai palankioje gamtinėje aplinkoje su  gražia darželio teritorija. Netoliese yra „Saulės slėnis“, kuriame galima  pasivaikščioti, pakvėpuoti grynu oru. Vilniaus lopšelis – darželis „Pušaitė“ yra juridinis asmuo, savo veiklą grindžiantis Lietuvos Respublikos konstitucija, Švietimo ir kitais įstatymais, Vaiko teisių koncepcija, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos aktais.

Dirbame 5 darbo dienas per savaitę

• Lopšelio grupės (2 – 3 m.) – 4 grupės.
  • Ikimokyklinio ugdymo grupės (3 – 6 m.) – 6 grupės.
  • Priešmokyklinio ugdymo grupės (6 – 7 m.) – 2 grupės.

PARTNERIAI

BENDRADARBIAVIMAS SU SOCIALINIAIS PARTNERIAIS, VALSTYBINĖMIS ĮSTAIGOMIS:

• ANTAKALNIO BIBLIOTEKA
  • ANTAKALNIO PROGIMNAZIJA
  • ANTAKALNIO SENIŪNIJA
  • DAUKŠOS VIDURINĖ MOKYKLA
  • „GEMMA“ (Senelių reabilitacijos centras)
  • LIETUVOS KARIUOMENĖS GEDIMINO ŠTABO BATALIONO GARBĖS SARGYBOS KUOPOS KARIAI
  • GENEROLO JONO ŽEMAIČIO LIETUVOS KARO AKADEMIJA
  • Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA)
  • VILNIAUS KOLEGIJOS PEDAGOGIKOS FAKULTETAS
  • VILNIAUS MIESTO LOPŠELIAI-DARŽELIAI „Užupiukas“, „Ramunėlė“, „Rūta“, „Vėjelis“, „Pelėda“, Volungės darželis-mokykla