„Sportas sveikata – visų nuotaika gera“

VEIKLOS FORMA: sportiniai žaidimai. Komandinės, judriosios estafetės naudojant pasirinktą inventorių.

DALYVIAI: Lietuvos sutrikusios klausos vaikų ikimokyklinio ugdymo centras ir lopšelio-darželio „Pušaitė“ vaikai.

TIKSLAS: bendravimas ir bendradarbiavimas. Darbas komandoje, norint pasiekti norimą rezultatą. Draugiškai ir smagiai praleisti aktyvų laisvalaikį gryname ore.

UŽDAVINIAI:

  1. Skatinti vaikus bei pedagogus aktyviai judėti.
  2. Lavinti mąstymą ir stiprinti dvasią sporto pagalba.
  3. Sudominti, pateikiant įvairias sportines rungtis bei žaidimus.
  4. Siekti užsibrėžto tikslo.

NEFORMALI SPORTINĖ PRAMOGA: 2021 m. gegužės 28 dieną, lopšelio-darželio „Pušaitė“ lauko sporto aikštelėje sutikome svečius iš Lietuvos sutrikusios klausos vaikų ikimokyklinio ugdymo centro. Lopšelį-darželį „Pušaitė“ atstovavo penki vaikai iš „Lapučių mokyklėlės“. Sportinę veiklą pradėjome individualia mankšta, naudojant futbolo kamuolius. Vėliau „Laputės“ ir vaikai iš LSKVIUC susirungė draugiškame, sportiniame žaidime „Grybai ir gėlės“, kuriame triumfavo abi komandos. Pagrindinis, sportinės pramogos, etapas – komandinės, judriosios estafetės, kurios pareikalavo daug jėgų, bet suteikė labai daug teigiamų emocijų tiek vaikams, tiek pedagogams. Nugalėjo draugystė. Dalyviams buvo įteikti padėkos pažymėjimai ir simbolinės dovanėlės. Dalyviai aktyviai įsitraukė į veiklą, noriai bendradarbiavo. Veikla pavyko.

Neformaliojo švietimo pedagogas fiziniam ugdymui Viktoras Dobrovolskis, info. ir foto.