„Baltas šokis“

Gruodžio mėnesį ,,Lapučių mokyklėlės“ grupės vaikai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų muzikiniame projekte ,,Baltas šokis“.

Projektas vyko virtualioje erdvėje. Vaikai, kartu su mokytojomis: Š.Drūliene, A.Trafimova, J.Morkūnaite-Utkiene, konkursui paruošė du šokius. Abu pasirodymai charakteringi, užburiantys: pirmasis – krintančių snaigių lengvumu, antrasis – gūsingo vėjo, pūgos ritmiškumu. Nusiuntus savo vaizdo įrašus, buvo labai įdomu stebėti, kokius šokius išmoko bendraamžiai iš visos Lietuvos miestų ir miestelių.

Dalyvavimas projekte vaikams padovanojo daug geros nuotaikos, juoko, susitelkimo ir bendro tikslo siekimo. Supratome ir pasidžiaugėme, kad kartu veikiant kuriamos nepamirštamos akimirkos.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jurgita Morkūnaitė-Utkienė info. ir video.