„Lapučių mokyklėlės“ išvyka į gyvūnų prieglaudą

Vasario 27 dieną „Lapučių mokyklėlės“ ugdytiniai, vykdydami pažintinį projektą apie gyvūnus,   važiavo į VšĮ „Tautmilės globa“. Išvykos tikslas buvo supažindinti vaikus su gyvūnų auginimu ir priežiūra. Gyvūnų prieglaudos darbuotoja Olga, papasakojo vaikams apie gyvūnų prieglaudoje esančių gyvūnų kasdienybę, jų globą, priežiūrą bei kaip gyvūnai patenka į gyvūnų prieglaudą. Darbuotoja akcentavo, kad gyvūnai yra ne žaislai. Su gyvūnais neužtenka tik žaisti, jais reikia ir rūpintis (maitinti, išvedžioti, prižiūrėti, gydyti kai gyvūnas suserga), todėl prieš įsigyjant augintinį būtina apgalvoti, ar bus galimybė rūpintis gyvūnėliu. Ši išvyka vaikams paliko didelį įspūdį. Vaikai ne tik pamatė bei įgijo žinių apie prieglaudoje gyvenančius keturkojus, bet ir turėjo galimybę patys pavedžioti šuniuką Džeimsą Bondą, paglostyti kates ir su jomis pažaisti.

Dėkojame VšĮ „Tautmilės globa“ už jų globą gyvūnais, gelbėjimą ir keturkojų priežiūrą.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Alina Bazys, Jurgita Morkūnaitė – Utkienė