Minint tarptautinę vaikų gynimo dieną

Lapkričio 29-ąją minima Tarptautinė draugo diena. Geri santykiai su bendraamžiais laikomi vieni svarbiausių veiksnių sklandžiai vaiko raidai. Jau ikimokykliniame amžiuje draugystė įgauna ypatingą svarbą vaiko gyvenime. Vaikams, kurie turi draugų, geriau sekasi moksluose, jiems lengviau įveikti įvairius gyvenime kylančius sunkumus. Siekdami skatinti ir puoselėti vaikų draugystę Vilniaus lopšelis-darželis „Pušaitė“ organizavo kūrybinių darbų parodą „Sveikinimas draugui“. Parodoje dalyvavo vaikai iš įvairių miestų. Vaikai sukūrė nuostabių sveikinimų, linkėdami sveikatos, meilės, šypsenų bei gražių ir jaukių artėjančių švenčių.

Baigdami kūrybinių darbų parodą „Sveikinimas draugui“ pakvietėm Antakalnio lopšelius-darželius „Naminukas“, „Voveraitė“, „Atžalėlės“, „Kaštonas“ į meninio ugdymo mokytojos režisuotą spektaklį  „Miško istorija“.

Kviečiame pažiūrėti kūrybinių darbų video

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Vilma Meškauskienė, Alina Trafimova, info. ir foto.