„Nykštukų bėgimas. Žiema 2022“

Gruodžio 6 d. vaikai į darželį skubėjo pasipuošę nykštukų kepuraitėmis ir kitomis kalėdinėmis atributikomis. Šią dieną paminėjome dalyvaudami respublikinėje sportinėje pramogoje „Nykštukų bėgimas. Žiema 2022“, kurią organizuoja Vilniaus lopšelis – darželis „Riešutėlis“.
Pagrindinis pramogos tikslas skatinti bėgimą kaip sveiką gyvenimo būdą bei didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą. Į bėgimą visi rinkosi su gera nuotaika skambant kalėdinei muzikai. Fizinio lavinimo pedagogas Viktoras Dobrovolskis ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Indrė Eimanavičiūtė organizavo apšilimo mankštelę, o po to buvo duotas startas kiekvienai  grupei.
Žiemiškas šaltukas ir sniegas leido dar labiau pajusti artėjančias šventes ir patirti geras emocijas.