„Rieda ratai rateliukai“

Rugsėjo  21 dieną lopšelyje- darželyje „Pušaitė“ vyko Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) organizuojama respublikinė akcija „Rieda ratai rateliukai“, kurios metu buvo paminėta Tarptautinė diena be automobilio. Šios akcijos tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą, sudominant netradicine veikla ir supažindinti su ekologiškomis, alternatyviomis automobiliui susisiekimo priemonėmis. Akcijos metu aptarėme, kuo ši diena ypatinga ir išskirtinė, prisiminėme saugaus eismo kelyje taisykles. Atlikę mankštą su fizinio lavinimo mokytoju Viktoru Dobrovolskiu, vaikai savo gebėjimus pademonstravo važiuodami su dviračiais ir paspirtukais. Tai galimybė nors vieną dieną atsisakyti automobilio ir sumažinti oro taršą, triukšmą bei eismo intensyvumą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Indrė Eimanavičiūtė info. ir foto.