Sportuojantis koridorius

Darželis Pušaitė visada garsėjo tiek sportiškais vaikais, tiek sportiniais pasiekimais ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje. Buvę pušaitukai, o dabar jau moksleiviai, profesionaliai sportuoja stipriausiose Vilniaus sporto mokyklose. Už tai turime būti dėkingi tėveliams ir žinoma darželio grupių pedagogams, kurie kiekvieną dieną, pasitelkę pažangiausią metodiką, visapusiškai ugdo jaunimą. Ne išimtis ir šie metai, kurie ne patys lengviausi pandemijos atžvilgiu, darželis Pušaitė ir visa jo bendruomenė tęsia tradicijas. Laikantis visų nurodytų, Covid-19 saugumo reikalavimų maksimaliai. Darželio vaikai ir vėl turėjo galimybę išbandyti savo jėgas kliūčių ruože „Sportuojantis Koridorius“. Laikantis grupių izoliacijos principo, estafetėje dalyvavo po vieną grupę tam tikru laiku. Darželinukai startavo bendrose Pušaitės patalpose t.y. koridoriuje, kurį norint praeiti ir patekti į sporto salę, reikėjo įveikti įvairias sportines kliūtis. „Sportinis Koridorius“ finišavo sporto salėje, kurioje vaikai dalijosi patirtomis akimirkomis su fizinio ugdymo mokytoju.

Fizinio lavinimo pedagogas Viktoras Dobrovolskis, info ir foto