Žemės diena mažųjų akimis

„Dainuoja Pieva, Miškas, Kalnas, Upė, pavasario švelnus lietus – papuoškim Žemę savo rankom ir džiaugsimės visi kartu.“

Paminėdami žemės dieną mes, mažiausi „Pušaitukai“, dėliojome, mokėmės, stebėjome, spalvinome… Vaikai aktyviai dalyvavo pokalbiuose apie tai, kaip reikia saugoti žemę – nelaužyti medžio šakelių, nešiukšlinti, taupyti vandenį, neskinti gėlių.

Padėkojome saulei, kad mus šildo, kad augina visa kas gyva ir savo spalvomis mus džiugina.

Tarėme ačiū  ir mėnuliui, kad leidžia žemei ir saulei pailsėti ir vėl keliauti amžinu gyvybės ratu.

Po smagių veiklų vaikai išbėgę į pavasarėjantį kiemelį džiaugėsi linksmai plevenančiais debesėliais. Žemę puošėme gėlėmis, boružėlėmis.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos  Rita Jurevičienė, Angelė Morozienė, info. ir foto.