Žibintų šventė

Lapkričio 12 dieną darželyje vyko žibintų šventė. Vaikai labai jos laukė: gamino žibintus, mokinosi dainelių, stebėjo plazdančią žvakės liepsnelę. „Šviesk, šviesk, žvakele šventa, šviesk, šviesk, ugnele šilta…“ skambėjo dainos žodžiai. Padainavę , pasišviesdami žibintais, vaikai su mokytojomis ėjo į savo aikšteles ieškoti lobio−šviesos dovanų. Kiek džiaugsmo, klegesio  suteikė rasta spindinti žvaigždė, šviečiančios apyrankės, meduoliai – žvaigždės ir kitos staigmenos.

Kaip žibintai nuo vėjo apsaugo žvakės liepsnelę, taip kiekvienas savo širdyje saugokime, puoselėkime, auginkime,  dovanodami aplinkiniams savo širdžių šviesą ir šilumą, gerą žodį, šypseną, apkabinimą…

Ikimokyklinio ugdymo  mokytoja Jurgita Morkūnaitė – Utkienė, info ir foto