Žiema, žiema bėk iš kiemo!

Žiema – smagus metų laikas visiems. Šiemet žiema džiugino ne tik paspausdama šaltuką, bet ir pažerdama daugybę sniego! Tačiau laikas kviesti pavasarį! Grupėse sulaukėme svečių, pirmasis atskubėjo Lašininis, džiaugėsi, kad turime daug ko valgyti, kepame blynus, esame sotūs šaltą žiemą ir norime, kad žiema būtų kuo ilgiau.  Lašininis labai nenorėjo, kad jį surastų Kanapinis ir prašė vaikų pagalbos pasislėpti. Kur buvęs, kur nebuvęs, kviesdamas pavasarį, pasirodė ir Kanapinis, kuris labai greitai rado Lašininio slėptuvę.  Drauge jie pakvietė visus į kiemą pasižiūrėti Lašininio ir Kanapinio kovą. Tad maži ir dideli, visi linksmai nusiteikę, pasipuošę Užgavėnių kaukėmis prie Morės varėme žiemą iš kiemo.  Draugiškoje kovoje buvo nutarta, kad visgi jau laikas Lašininiui užleisti vietą Kanapiniui. Atsisveikinome su Lašininiu linkėdami  susitikti kitais metais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Izabelė Šidlauskienė, info. ir foto.