Jurginių idėjos ir veiklos akimirkos

Balandžio 23 dieną nuo seno Lietuvoje minimos Jurginės. Tai lietuviška žalumos, tikrojo  pavasario pradžios šventė. ,,Pušaitės“ lopšelio-darželio vaikai , kartu su mokytojomis, sumanė prisiminti šią šventę, jos  tradicijas. Taip tikėdamiesi greičiau prisikviesti pavasarį, prikelti augmeniją, padėti Jorei ,,atrakinti žemę“. Vaikai kūrė ir vaidino spektakliukus, deklamavo eilėraščius, išmoko greitakalbių, šoko, inscenizavo, dainavo, pasakojo, ką naujo sužinojo apie įvairius gyvulėlius, atliko  kūrybinius darbelius. Džiaugiamės, kad iš vaikų ir tėvelių kūrinių pavyko surengti  gyvūnų parodėlę.  Kviečiame peržiūrėti elektoninę knygą (parengė mokytoja Aurelija Statkevičienė) ir pasigėrėti šventės akimirkomis.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jurgita Morkūnaitė-Utkienė, info. ir foto.