Kaip smagu keliauti

„Saulučių“ grupės vaikai šiandien vyko į Žaislų muziejų. Į jį atvykome ankščiau nei planuota, todėl pasivaikščiojome po Katedros aikštę, apžiūrėjome Kalėdų eglutės puošimo darbus.
Muziejuje vaikus pasitiko puiki gidė, kuri papasakojo ir leido išbandyti senovinius žaislus, kuriais žaisdavo karaliaus Mindaugo laikais. Vaikai pasiklausė skirtingų muzikos instrumentų: dūdelės, švilpynės, dambrelio ir kt. Gidė atkreipė dėmesį, kad seniau vaikų žaislai buvo sumažinti suaugusiųjų įrankiai, kad jais bežaisdami, išmoktų naudotis. 
Po edukacijos vaikai apžiūrinėjo žaislus, juos bandė, ieškojo draugų, su kuriais galima pažaisti komandinius žaidimus. Emocijų buvo daug, nes tai ne bet koks muziejus, o žaislų, kuriais (net!!) galima žaisti 🙂 

IP mokytojos Rimos info. ir foto.

 

Google Translate
Skip to content