Karaliaus Mindaugo diena

Liepos 5 dieną  lopšelyje-darželyje ,,Pušaitė“ vyko smagi šventė paminėti Mindaugo karūnavimo dieną. Vaikai, pasipuošę karūnomis, sugiedojo Lietuvos himną. Vėliau stebėjo ir dalyvavo lėlių teatro  spektaklyje, kuriame trumpai buvo papasakota Mindaugo karūnavimo istorija. Istoriją pasakojo meninio ugdymo mokytoja Šilenė, o Mindaugo ir Barboros vaidmenis atliko mokytojos Rūta ir Jurgita. ,,Zuikučių“ grupės auklėtiniui Mindaugui visi drauge dainavome dainą ,,Karalius Mindaugas“. Smagiai šokome skambant iškilmingai senovinei muzikai. Grupių aikštelėse vaikai piešė, statė, dėliojo, spalvino įvairias karūnas. Visus lydėjo šventinė nuotaika.

Linkime visiems smagios artėjančios Mindaugo karūnavimo dienos. Kviečiame kartu su visais pasaulio lietuviais liepos 6 dieną  21 valandą sugiedoti Lietuvos tautinę giesmę.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rūtos Jevsejevienės, info. ir foto