Kas ten juda, kas ten šnara?

Prabudo ir sužaliavo, pasipuošė žiedais mūsų gamta. Taip gera akims ir širdžiai…Tarp tų žolelių, žiedelių ar medžių šakelių juda įvairūs vabaliukai, skruzdėliukai, kirmėliukai, rangosi žalčiai, gluodenai, gyvatės, saulutėje šildosi driežai, čirpia žiogai, zvimbia darbštuolės bitės, plasnoja margaspalviai drugeliai, šokuoja ir kurkia varlės, savo giesmes mums dovanoja paukščiai, o iš miško kyšteli galvą stirna, lapė, kiškis,šernas,barsukas ar kitas gyvūnas. Reikia tik įsiklausyti, pamatyti ir užfiksuoti.

„Pušaitės Ekologinio takelio“ komanda nori sukurti metodinį rinkinį apie gyvūnus. Kviečiame būnant su vaikais gamtoje fiksuoti įvairius gyvūnus ir nuotraukas iš gyvūnijos pasaulio siųsti savo grupių pedagogams. Nuotraukų laukiame iki gegužės 22 dienos. Tikimės aktyvaus Jūsų dalyvavimo. Gražių akimirkų!

Parengė projekto ,,Pušaitės ekologiniu takeliu‘‘ narės Jolita ir Neringa