„Kodėlčiukų” grupės ekskursija į Geležinkelių muziejų Vilniuje

2023 m. lapkričio 9 d. „Kodėlčiukų“ grupės ugdytiniai kartu su grupių mokytojomis ir tėvelių palyda vyko į ekskursiją Geležinkelių muziejuje. Dalinamės nuotaikingiausiais įspūdžiais:

„Pagaliau išaušo ilgai laukta ekskursijos diena. Vaikai tikrai jos nekantriai laukė ir buvo nesvarbu, kur važiuojame, o svarbu, kad važiuosime autobusu ir su visa grupe. Ekskursijos išvakarėse su vaikais aptarėme, kaip turėsime elgtis muziejuje, autobuse, kaip saugoti savo draugą, kaip lipame ir išlipame iš autobuso ir pan. Džiugu buvo matyti, kad susitarimai nusėdo vaikų galvelėse ir jų elgesys ekskursijos metu gana drausmingas.

Muziejus įsikūręs Vilniaus geležinkelio stoties Keleivių rūmų antrajame aukšte. Pagrindinė modernaus muziejaus vidaus ekspozicijos idėja – „Spalvinga kelionė“! Čia mūsų laukė daugybė skirtingų erdvių, suskirstytų į stotis ir peronus! Tai Traukinių, Signalų, Darbo ir kitos stotys, kur gido lydimi, interaktyvių priemonių pagalba galėjo atrasti geležinkelių istorijos paslaptis. Vaikystės stotyje pamatėme (labai gaila, kad šiuo metu neveikiantis) Mažojo vaikų geležinkelio maketą.

Daug pamatę, sužinoję, o kai ką ir patys išbandę, laimingi, įspūdžių pilnomis kišenėmis grįžome į darželį.”

IU mokytojų Jolitos ir Nijolės info. ir foto

 

Google Translate
Skip to content