Lik sveikas, darželi!

Gegužės pabaigoje Pušaitėje šurmuliavo susijaudinę vaikų tėveliai, pasitempę priešmokyklinukai ir atsakingai susirūpinusios juos ugdžiusios pedagogės – vyko priešmokyklinukų išleistuvės! Šventė svarbi visų gyvenimuose, nes juk tai visiems savaip svarbi riba. Vaikai baigė pirmąją ugdymo įstaigą savo gyvenime ir gavo tai patvirtinančius dokumentus. Mokytojos braukė džiaugsmo ašarą, minėdamos metus, per kuriuos iš verkšlenančių mažylių užaugino savimi pasitikinančius mokinukus. Tėveliai džiaugėsi vaikų gebėjimais ir jaudinosi suprasdami, kad jų visa šeima žengia į naują gyvenimo etapą. Priešmokyklinukai tėveliams parengė koncertus. Mokytojos visus nustebino užfiksuotom prisiminimo akimirkom. „Kačiukų trobelės“ ir „Saulučių“ grupių tėveliai pagamino darželio akimirkų knygas. Po iškilmingos dalies darželio muzikos salėje visos grupės šventė pasirindamos skirtingas veiklas ir erdves. Sėkmės moksluose, brangieji! Lauksime užsukant į svečius!

Dir. pav. ugdymui  Rūta info. ir foto.

 

Google Translate
Skip to content