Mažųjų Joninės darželyje

2024.06.21. saulėtą ir šiltą birželio rytą, žolynų vainikais pasipuošę visi  Pušaitės bendruomenės nariai,  praėję pro žolynų arką susirinko darželio jaukiame kiemelyje pasidžiaugti ilgiausia šių metų vasaros diena ir pasveikinti Jonukus, Janinas ir Rasas.

 Visiems susirinkusiems, „Kačiukų trobelės“ ir „Saulučių“ grupių vaikai sekė lietuvių liaudies sakmę „Nukalta saulė“. Drauge visi pasidžiaugėme žolynų vainikais ir aptarėme  žolynų spalvų reikšmes. Prausėmės ryto rasa ir iš žolynų kūrėme Rasos portretus. Minėme mįsles, drąsiausi šokome per Joninių laužą. Priešmokyklinių grupių vaikų kurtais Joninių medaliais sveikinome Jonukus, Janinas ir Rasas. Šokdami ratelius išgirdome vieversio balsą, sužinojome, jog  tai reiškia šventės pabaigą. Smagiai nusiteikę keliavome ragauti žolynų arbatos. Gražios ir smagios likusios vasaros!

Meninio ugdymo mokytojos Deimantės info, pavaduotojos ugdymui Vilijos  foto.

Google Translate
Skip to content