Mokestis už vaiko išlaikymą Vilniaus miesto savivaldybės darželiuose

Mokesčio už vaiko išlaikymą tvarka nuo 2022-12-21

Įstaigos nelankymo informavimo tvarkos aprašas

Socialinės paramos mokiniams galimybės

Atmintinė kaip mokėti už suteiktas paslaugas pagal įmokos kodą 31550  per AB SEB banką, AB Swedbank banką, AB Luminor DNB banką. Atkreipiame dėmesį, kad kai kurie tėvai (globėjai) mokėdami už Ugdymo įstaigoje suteiktas maitinimo ir ugdymo paslaugas, nenurodo įmokos kodo, mokėtojo kodo bei ugdytinio vardo, pavardės. Nenurodžius šios svarbios  informacijos mokėjimuose  atsiranda sunkumų  užskaitant pinigus  ugdytiniams. Mokėjimų atmintines rasite čia:

Įmokų už suteiktas paslaugas mokėjimai bankuose pagal įmokos kodą 31550 pavyzdžiai 2022;

E sąskaitos už ugdymo paslaugas užsakymas banke AB Swedbank_

Sąskaitos už darželį

Išreikšdami savo sutikimą gauti sąskaitas el. paštu turite pažymėti varnelę skiltyje – Gauti sąskaitas el. paštu. Atkreipiame dėmesį, kad el. sąskaitos bus gaunamos tik tuo atveju, jei Jūs prisijungsite prie sistemos ir pažymėsite varnelę skiltyje Ikimokyklinis ugdymas – Mano darželis – Sąskaitos.

Pažymime, kad el. sąskaitos bus siunčiamos sistemoje nurodytais kontaktais, todėl prisijunkite www.svietimas.vilnius.lt puslapyje ir patikrinkite ar Jūsų nurodyti kontaktiniai adresai nėra pasikeitę. Jei duomenys pasikeitė, reikia juos atnaujinti www.svietimas.vilnius.ltIkimokyklinis ugdymas – Mano darželis – Lankantys įstaigas vaikai – Paspausti ant vaiko vardo, pavardės – Ties Tėvo(Globėjo) ID numeriu paspausti piktogramą.

Mokestinę informaciją taip pat galite rasite prisijungę prie  https://svietimas.vilnius.lt/ per elektroninius valdžios vartus.

Iškilus sunkumams kreipkitės į lopšelio-darželio „Pušaitė“ administraciją, kvituką galėsime atspausdinti.

Mokestis už vaiko maitinimą mokamas už praėjusį mėnesį ir turi būti sumokėtas iki einamojo mėnesio 25 dienos.

Google Translate
Skip to content