Mokytojai vaidina vaikams „Miško istorija“

        Lopšelyje darželyje „Pušaitė“ buvo rodomas įtraukusis pedagogų spektaklis vaikams –  „Miško istorija“. Spektaklyje  vaidino vaikų  pedagogai: Jurga, Rūta, Jolita, Vida, Indrė, Aurelija, Laura, taip pat, neformalaus švietimo mokytojas  – Viktoras, bei muzikos mokytoja  – Šilenė.
        Siužetas: vieną dieną, gražiame Lietuvos miške, kai paukščiai jau buvo išskridę į šiltuosius kraštus, iš už medžio pasigirdo Vilko aimana… Vilkui baisingai skaudėjo galvą, jis buvo toks nusilpęs, jog beeidamas ėmė ir nukrito po egle…. Netikėtai pro šalį striksėjo linksmas Kiškis. Kiškis susirūpino, kodėl Vilkas guli po egle ir jo negaudo? O tik aimanuoja.. Netikėtai pasirodė ir Lapė Snapė, abu susitarė, jog vienas saugos Vilką, o kitas bėgs kviesti Miško daktarės Pelėdos. Iš dangaus nusileido Varna, jai taip pat buvo įdomu, kodėl guli Vilkas po egle, kas gi jam nutiko? Varna bandė gaivinti Vilką, bet jai nepavyko…Staiga  ji netikėtai pamatė jo kišenėje Telefoną… o ne.. Va kodėl Vilkas nusilpo, jis kiauras dienas savo oloje žaidė telefonu, nesportavo, nėjo į lauką, nebendravo su draugais ir nusilpo…Varna pasiėmė telefoną ir išmetė jį į miško pelkę. Visi laukė daktarės.
        Bet, pasigirdo traškesys, iš už medžių link žvėrių sėlino Brakonierius. Jis mėtė šiukšles, tuščius butelius ir visur dėliojo spąstus, tikėdamas sugauti kokį žvėrį. Brakonierius buvo pasikabinęs ir šautuvą. Tuo metu pasirodė Meška su Geniu, Kiškiu  ir Pelėda. Meška pirma pamatė Brakonierių, ir jau taikėsi už visas blogybes jį suėsti, bet Brakonierius prašėsi  būti paleidžiamas, mat žadėjo niekada daugiau nešaudyti žvėrelių ir nešiukšlinti miško. Jam pasisekė.
        Lapė pamačiusi, jog Brakonierius Medžiotojas pabėgo, sukvietė visus žvėris prie eglės, kur gulėjo Vilkas. Pelėda apžiūrėjo Vilką, suleido jam vitaminų į uodegą, ir Vilkas pabudo. Jis iš karto bandė ieškoti savo telefono, bet jam buvo pasakyta, jog jo nėra, jis guli pelkės dugne. Vilkas labai verkė…bet suprato, jog telefonas reikalingas tik paskambinti, o ne dienų dienas žaisti. Jis suprato, jog reikia kuo ilgiau būti gryname ore, sportuoti, bendrauti, šokti, piešti, ir saugoti mišką nuo šiukšlintojų….
       Vaikams spektaklis labai patiko, grįžę į grupes, vaikai ėmė vaidinti nusilpusį vilką… Užjautė Vilką. Ir tikiuosi suprato pagrindines spektaklio mintis. Tokia štai pamokanti  nūdienos istorija. Bus daugiau.

Meninio ugdymo mokytojos Šilenės Drūlienės info ir foto.