„Muzikos takeliu 2023“

Vilniaus lopšelio-darželio „Pušaitė“ „Vėžliukų“ (5-6 m.), „Meškučių“ (2-3 m.) ir „Voveriukų“ (2-3 m.) grupių vaikai, jų tėveliai, mokytojai jungėsi prie keliaujančių „Muzikos takeliu 2023“. Šį renginį organizavo Vilniaus lopšelio-darželio „Jovarėlis“ bendruomenė.
Dalijamės keletu akimirkų iš kelionės į Muzikos šalį, kurioje šventėme tarptautinę Muzikos dieną. Kelionėje klausėme, bandėme įvardinti  muzikos ir aplinkos garsus.  Darganoto rudens vaizdus įgarsinome pasirinktais muzikos instrumentais. Muzikinius ženklus kūrėme pasirinktomis priemonėmis. Vaikai dėliojo  spalvotų kvadratėlių seką ir ją įgarsino su toniniais varpeliais, lazdomis ir  išmaniosiomis grindimis. Šokome ir dainavome, o pasirinkę muzikos instrumentą kūrėme ritminį pritarimą muzikai „Carnivalito“.  Klausydamiesi ramios fortepijoninės muzikos aptarėme muzikinėje kelionėje patirtas emocijas.
Vilniaus l/d „Pušaitė“ vaikų ir tėvelių muzikavimo drauge akimirkos: https://youtu.be/pFgUbYIgErQ

Meninio ugdymo mokytojos Deimantės info. ir foto. 

Google Translate
Skip to content