Pramoga „Vandenėlis – mūsų draugas“

Įpusėjus vasarai, liepos 21 d., „Pušaitės“ lauko erdvėse šurmuliavo linksmi darželinukai, kurie išbandė pramogą „Vandenėlis – mūsų draugas“.

Sušokę „Vandens lašiukų“ šokį ir pažaidę „Rasos lašiukų mūšį“ vaikai pakuteno padukus basomis prabėgę dobiliukų pievelę. Kol vieni gaudė skrendančius muilo burbulus, kiti gaivinosi vandens purkštuvėliais ir ragavo vasaros gaivos. 
„Vandens eksperimentų“ pavėsinėje paruoštuose veiklos stateliuose „žvejojo žuveles“, „gaudė flamingus ir jūros žvaigždes“, „maudė meškiukus“, bendradarbiavo tarpusavyje matuodami ir spėliodami, kiek vandenėlio telpa į skirtingos talpos buteliukus ir ieškojo būdų, kaip naudojant piltuvėlį galima patogiau supilti vandenį į indelius.
Bendrame piešinyje ant terasėlės mažieji dailininkai piešė „Vandenėlio kelionę“, o drąsiausi bėgo vėsintis į „Vasaros lietučio dušą“ futboliuko aikštelėje.
 
Pramogą koordinavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Roma Žilionienė, Jurgita Morkūnaitė-Utkienė, info ir foto l.e.p. pavaduotojos ugdymui Vilijos Gerasimovičienės