Priešmokyklinukų „Pušaitukų” išleistuvių šventės

Šiemet „Pušaitėje“ vyko dviejų priešmokyklinių grupių ugdytinių išleistuvių į mokyklą šventės.

Gegužės 26 d. „Zuikučių“ grupės vaikai kartu su mokytojomis Kristina ir Olia paruošė tėveliams programą. Muzikinę dalį parengė muzikos mokytoja Šilenė.

Programoje skambėjo dainelės apie praleistas dienas darželyje, taip pat buvo pagerbti mamos ir tėčiai. Tėveliai aktyviai palaikė vaikų pastangas plojimais. Po programos tėvų atstovai tarė padėkos žodžius mokytojoms, darželio direktorei, fizinio ugdymo mokytojui Viktorui,  o vaikučius kvietė į vidinį darželio kiemą vaišėms ir žaidimams. Ypatingai džiugiai vaikai sutiko tėvelių paruoštą staigmeną – ledų autobusiuką!

Gegužės 30 d. antroji priešmokyklinukų „Ežiukų” gr. kartu su mokytojomis Vida ir Deimante, akomponuojant meninio ugdymo mokytojai Šilenei, pristatė savo šventinę išleistuvių programą „Mano svajonė”. Joje prisimintos smagiausios akimirkos, praleistos darželyje, peržiūrint įsimintiniausias nuotraukas, vaikams deklamuojant eilėraščius, svajingai dainuojant dainas.

Prisiminimui, abi priešmokyklinukų grupės darželiui padovanojo savo padėkos ženklą, kartu su tėveliais pasodindami darželio vidiniame kieme magnolijos medelius.

Lauksime medelių žiedų ir Pušaitukų – pirmokų grįžtančių pasisvečiuoti!

L.e.p. pav. ugdymui Rūtos ir Vilijos foto ir info