Programa „Neįtikėtini metai“

Nuo 2022 sausio planuojama pradėti formuoti naujas ir paskutines 4-ias nuotolines tėvų grupes. Mokymai skirti tėvams, auginantiems 3–6 metų amžiaus vaikus. Prašome pasidalinti informacija su savo įstaigų bendruomenėmis.

Vilniaus miesto savivaldybė kviečia tėvelius dalyvauti programoje „Neįtikėtini metai“ (The Incredible Years®)! Programa yra skirta tėvams/įtėviams/globėjams, auginantiems 3–6 metų amžiaus vaikus, turinčius elgesio ir emocijų sunkumų. Programa įgyvendinama daugiau nei 20 pasaulio šalių, moksliniais tyrimais įrodytas ilgalaikis jos efektyvumas. Programa padeda tėvams:

• išmokti pažinti savo ir vaiko jausmus,
    • geriau suprasti vaiko elgesį ir elgesio sunkumų priežastis,
    • įsigilinti ir taikyti veiksmingus vaiko netinkamo elgesio valdymo būdus,
    • išmokti efektyviai nustatyti ribas, taisykles ir sėkmingai naudoti paskatinimų sistemą,
    • išmokti, kaip ugdyti vaiko savireguliacijos įgūdžius ir kaip padėti vaikui kurti pozityvius santykius su kitais,
    • tobulinant tėvystės įgūdžius, labiau pasitikėti savimi,
    • stiprinti ryšį su vaiku, mėgautis kartu praleistu laiku,
    • suteikti pagalbą savo vaikui ir padėti jam jaustis geriau.

Planuojamos nuotolinės ir kontaktinės grupės.

Daugiau apie Programą galima paskaityti čia:

Registruotis į tėvų grupes galima čia:

Registruotis į lietuvių-rusų (dvikalbių) grupę galima čia: https://neitiketini-metai.lt/savivaldybes-dalyvaujancios-projekte/vilniaus-savivaldybes-grupe/marina-mazioniene-ir-katazyna-labaniene/

Tėvų grupių vadovių kontaktai:

Nuotoliniai tėvų grupių susitikimai:

Ugnė Koršunovė (tel. 8 659 05442) ir Gražina Liutkevičė (tel. 8 659 05382)

Aurelija Šiautkulienė  (tel. 8 681 50318) ir Marija Kudrevičiūtė (tel. 8 681 50628)

Kontaktiniai* tėvų grupių susitikimai:

Katažyna Labanienė (tel. 8 659 06446) ir Marina Mažionienė (tel. 8 659 06017)

Dovilė Varkalienė (tel. 8 681 50651) ir Viltė Striūkienė (tel. 8 658 65462)

* Kontaktiniuose tėvų grupiniuose susitikimuose dalyvauti gali tik asmenys, kurie atitinka  Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimo Nr.152 3.1.2.4.1 arba 3.1.2.4.2 reikalavimus, tai yra:

–          pilnai pasiskiepiję viena iš COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinų;

arba

–          persirgę COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 210 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas);

kurie galiotų visą grupinių susitikimų ciklo laikotarpį (18 savaičių.). Už tinkamą dalyvių atranką ir dalyvių sąrašo sudarymą į grupinius susitikimus atsakingi Grupių  vadovai.

Įvadinio pokalbio metu dalyviai privalo pateikti dokumentą, įrodantį aukščiau išvardintus reikalavimus.

Administracija