Protų mūšis „LIETUVA“

2021-03-17 darželio bendruomenė susibūrė į Protų mūšį. Žaidimas vyko Zoom platformoje, pažintinę medžiagą pateikiant „PowerPoint“ programa.

DALYVIAI: „Kodėlčiukų“, „Vėžliukų“ grupių tėveliai su vaikučiais, lopšelio-darželio „Pušaitės“ administracija bei pedagogai.

TEMA: „LIETUVA“ , kovo 11, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas.

TIKSLAS: praplėsti/pakartoti žinias apie Lietuvą. Bendradarbiaujant su komandos draugais pasiekti norimą rezultatą. Produktyviai ir smagiai praleisti laiką bendruomenėje be streso.

UŽDAVINIAI:

  1. Skatinti tėvelius bei pedagogus/administracijos darbuotojus domėtis Lietuva ir jos istorija.
  2. Lavinti protą, stiprinti dvasią.
  3. Sudominti, pateikiant suktus klausimus.
  4. Siekti teigiamų emocijų ir intriguojančių diskusijų.

„Pušaitės“ bendruomenė savarankiškai sudarė komandas. Protų mūšyje dalyvavo 5 komandos: tėvelių/vaikų komanda „Kodėlčiukai“ ( Rugilė ir mama Jolita, Armantas su tėčiu Arūnu ir mama Raimonda, Aras su tėčiu Artūru ir Vilius su tėčiu Andriumi bei mama Raimonda). Antroji tėvelių/vaikų komanda iš „Vėžliukų“ grupės, kurios pavadinimas „Pušelių vėžliai“ ( Klaudijus su mama Ieva, Milda su tėčiu Aivaru, Urtė su mama Živile ir Akvilė su mama Asta). Trečioji komanda sudaryta iš darželio administracijos darbuotojų, pavadinimu „Admin“ ( komandos vadovas, direktorė Daiva Skarulskienė, Rūta Liubinavičienė, Regina Dedelienė). Ketvirtoji  – „Patyrusių ir šmaikščių“ pedagogių komanda ( komandos vadovas Jurgita Morkūnaitė-Utkienė, Jolita Matulytė, Rūta Matulevičiūtė, Ieva Petrauskienė). Ir penktoji, jauniausių pedagogių komada „Jaunos, bet protingos“ ( komandos vadovas Indrė Eimanavičiūtė, Milda Lapinskaitė, Kristina Geradavičiūtė). Dalyviai, 5 komandos, žaidžia visi kartu, virtualiu būdu, įsijungę vaizdo kameras, Zoom platformoje. Atsakinėjanti komanda, perskaityti klausimui, pasitarti ir pateikti atsakymą, turi 30 s. Kitos komandos išsijungia įrenginių mikrofonus ir laukia savo eilės. I turą sudarė 10 klausimų „1 iš 3”, II turas taip pat 10 klausimų „1 iš 4“, III turas – 10 teiginių ir finalas. Super finale turėjo dalyvauti dvi stipriausios komandos, bet kadangi „Pušaitės“ bendruomenė yra vieninga kaip kumštis, susirungė dvi tėvelių komandos prieš tris pedagogių/administracijos komandas. Šį vakarą sėkmė lydėjo tėvelius. Minimaliu rezultatu triumfavo tėveliai.

Dėkoju direktorei Daivai Skarulskienei, kuri pritarė ir paskatino įgyvendinti renginį. Dėkoju pedagogams, kad pasidalinote protmūšio informacija grupės bendruomenėse. Administracijos ir pedagogų komandos labai pagyvino veiklą, metė rimtą iššūkį tėvelių komandoms, ačiū Jums. Ir žinoma esu dėkingas tėvelių ir vaikučių komandoms, kurie, dėka pedagogių,  atsiliepėte į mano kvietimą dalyvauti. Dalyviai aktyviai įsitraukė į veiklą, noriai bendradarbiavo. Manau mums pavyko.

Neformaliojo švietimo pedagogas fiziniam ugdymui Viktoras Dobrovolskis, info. ir foto.