Sporto pramoga „Naminuko“ kieme

Geri kaimynai – tai tikra dovana. Su jais gali pasidalinti savo džiaugsmais, rūpesčiais, svajonėmis. Tai ir mūsų artimi kaimynai lopšelis-darželis „Naminukas“ pasidžiaugė savo svajonės įgyvendinimu drauge su mūsų darželio „Kodėlčiukų“ grupės vaikais-sporto aikštelės atidarymu.
Vyko draugiškos rungtynės-sporto pramoga „Linksmosios estafetės“ tarp „Paukštelių“ ir „Kodėlčiukų“ grupių. Vaikai rungėsi kamuolio nešimo, metimo, lindimo per lanką, greitojo bėgimo bei taikliosios rankytės rungtyse.
Vyravo labai daug emocijų, visi siekė nugalėti bei labai azartiškai palaikė savo komandą. Nugalėjo draugystė.
Pavaišinti šilta arbata, nešini gera nuotaika bei diplomais dar kartą pasidžiaugėme už kaimynus ir labai jiems linkime svajoti bei įgyvendinti savo svajones.
 

IU mokytojos Jolitos info. ir foto

 

Google Translate
Skip to content