Sportuojantis „Pušaitės“ koridorius

    Spalį išlydėjome, o lapkritį pasitikome aktyviai!

„Pušaitės“ fizinio ugdymo mokytojai Laura ir Viktoras judėjimo teikiamą džiaugsmą savaitei perkėlė į koridoriaus erdvę, kurioje, kartu su visos Lietuvos darželių vaikais patvirtino faktą, kad kūrybiškai judėti galima turint ir netradicinę, bet ilgiausią sporto trasą, kai visas judėjimas vyksta ne tik pakeliui į sporto salę, joje, bet ir grįžtant iš sporto salės!

Penktus metus iš eilės Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) organizuojama respublikinė akcija šiemet sukvietė net 118 ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų iš įvairiausių Lietuvos kampelių į ilgiausią sporto salę – koridorių. Koridorius yra tokia erdvė, kurioje paprastai lakstyti neleidžiama, o juk kiekvienas VISUR ir VISADA aktyviai laiką leidžiantis vaikas  – mūsų sveikos visuomenės ateitis! Tačiau užtikrinus reikiamą saugumą ir atstumą tarp fizinį ugdymą skatinusių užduočių – nuoširdžios vaikų emocijos sportuojant koridoriuose – tapo dar viena svarbia žinute mokytojams ir ugdytinių tėveliams: vaikų fizinis aktyvumas neįprastoje aplinkoje fizinio ir emocinio pasitenkinimo suteikia ne tik visai dienai, bet ir visai savaitei!

L.e.p. direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilija Gerasimovičienė, info. ir foto.