Sudie, darželi!

Pavasario laukimo džiaugsmą papildė ir kitokios emocijos – išdidumas, kad užauginome gražų Pušaitukų būrį ir jaudinantis liūdnumas, kad turime juos išlydėti į mokyklas…

Gegužės 27 dieną surengė išleistuvių šventę Gudručių grupės pedagogai. Po ilgo tylos ir ligų laiko tėveliai galėjo susirinkti darželio salėje. Tai atsivedė ir senelius bei močiutes, vyresnius ir jaunesnius brolius, seseris. Vos tilpome į muzikos salę!

Priešmokyklinukai su meninio ugdymo mokytoja Šilene bei savo grupės mokytojomis surengė emocingą koncertą. Tėveliai taip pat prisijungė, šėlo, o paskutinę dainą teko kartoti !!!

Po šventės Gudručiai įsiamžino darželio teritorijoje pasodindami pušaitę.

Gegužės 31 dieną išleistuvių šventei susirinko Lapučių mokyklėlės ugdytiniai. Ir vėl darželio salė pasirodė ankšta…. nežiūrint to, kad buvo rytmečio laikas ir savaitės pradžia – susirinko gausios šeimynos. Vaikai džiugino ir jaudino išmoktomis eilėmis, melodingomis dainomis ir trankiais šokiais. Išeidami į mokyklas, Lapučių mokyklėlės vaikai darželio teritoriją papuošė dekoratyviniais krūmais.

Linkime visiems sėkmės moksluose ir lauksime grįžtančių aplankyti bei pasidžiaugti augančiais Jūsų dovanotais augalais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rūta Liubinavičienė,  info. ir foto