Švenčiame Lietuvos laisvę

Šiais metais darželio bendruomenė pasiūlė kiek kitokią Lietuvos laisvės šventės programą. Švęsime nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios. Šventiniu laikotarpiu džiaugsimės foto nuotraukų stendu „Švenčiam Lietuvos laisvę“, kūrybinių darbų paroda „Geltona, žalia, raudona“ bei atskiromis Pušaitukų programomis.

Vasario mėn. 15 d. šventinę mėnesio programą pradėjo išsipuošę mažieji Pušaitukai. Minėdami Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną salėje giedojome Tautišką giesmę. Malonu žiūrėti, kai grojant  himnui, mažųjų rankytės tiesėsi prie širdelių. Renginį vedusi mokytoja Aušra buvo pasipuošusi autentišku aukštaitės tautiniu kostiumu. Muzikos mokytoja Šilenė ir kitos mokytojos šventei puošėsi stilizuotais tautiniais drabužiais. Nuostabi mokytojos Šilenės muzikinė programa, mokytojos Rasos šokis „Aguonėlė“ leido džiaugtis nepamirštamomis šventinėmis akimirkomis ir laukti kitų renginių. Kovo 2 d. 4-5 m. ir 5-6 m. grupės kvies pažinti Lietuvos regionus, o kovo 9 d. priešmokyklinukai džiugins renginiu – „Senasis ir naujasis Vilnius“.  Kviečiame visus švęsti kartu!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja A. Končienė,  info ir foto.