Vaikų gynimo dienos šventė

        Šiandien birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Turint galvoje šių dienų kai kurių  pasaulio vaikų gyvenimo realybę, norėjome surengti „Pušaitės“ vaikams ypatingą šventę. Vaikai iš pat ryto apipiešė ir iškirpo savo pėdutes iš popieriaus, mokytojos jas sujungė ir atnešė į šventės vietą. Ant vidinio kiemelio scenos jungėme grupių vaikų pėdučių takelius prie didžiulio gaublio, išsakydami linkėjimus, kad mūsų vaikai būtų saugūs ir laisvi drąsiai keliauti aplink pasaulį ir bendrauti su viso pasaulio vaikais. Muzikos mokytoja kvietė visus kartu sušokti ir padainuoti per mokslo metus išmoktas daineles. Šventę papildė skraidantys muilo burbulai. Po šokių vaikai „papuošė“ savo piešiniais darželio šaligatvius. Linkime, kad viso pasaulio vaikai turėtų kuo daugiau tokių nuotaikingų dienų !

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rūta Liubinavičienė,  info. ir foto