Laisvės gynėjų diena

Laisvės gynėjų dieną paminėjo ir „Pušaitės“ vaikučiai. Iš pat ryto kartu su visa Lietuva ant savo grupių ir rūbinėlių palangių uždegė atminimo žvakutes. Grupėse ryto rato metu auklėtojos pasakojo, kuo svarbi mums šį diena, kodėl visi pedagogai darželyje prisisegę neužmirštuolės žiedus. Kartu su muzikos mokytoja mokėsi naujų dainų apie Lietuvą. Jau visą savaitę per meninio ugdymo pamokėles neužmirštuolių žiedus pagal amžių ir gebėjimus vaikučiai spalvino, aplikavo, karpė… Tie, kurie ugdosi namuose taip pat gavo užduotėles su neužmirštuolių žiedais, taip pat su auklėtojom susitikę pokalbių platformose kalbėjosi apie šią svarbią mums datą. Patys mažiausieji pasinaudojo nauja sniego danga ir neužmirštuolių žiedais „nubarstė“ kiemą. Tokia štai buvo pušaitukų sausio 13-toji.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rūta Liubinavičienė, info ir foto