Veiklos strategija

ĮSTAIGOS SAVITUMAS.

Vilniaus lopšelyje – darželyje „Pušaitė kuriama universali aplinka, ugdanti sveiką, šiuolaikišką, individualią asmenybę. Antakalnio mikrorajono gamtinė aplinka išties palanki vaikams ugdytis visapusiškai: netoliese teka upė Neris, o vaizdingas Pavilnių regioninio parko „Saulės slėnis“ įsispraudęs tarp miškų maloniai kviečia pasivaikščioti įrengtais pėsčiųjų takeliais, pramogauti žaidimų aikštelėse. Čia vaikai ištisus metus stebi ir tyrinėja aplinkos objektus, gamtos reiškinius, dalyvauja pažintinėse išvykose, žygiuose.

TĖVŲ IR ĮSTAIGOS BENDRUOMENĖS POREIKIAI.

Šeimos ir darželio sąveika grindžiama abipuse pagarba ir supratimu. Bendrai kuriama ugdymo kokybė atliepia tėvų poreikius kuriant saugaus elgesio taisykles artimiausioje aplinkoje, diegiant vaikų sveikatos puoselėjimo, kultūrinius – higieninius ir saviraiškos įgūdžius.

Gerai sutariantys tėvai ir pedagogai – didžiausia užuovėja vaikui, brandinanti jį ateities mokyklai, ugdanti kaip pilnavertį, save ir aplinką suvokiantį, aktyvų, kūrybingą, savarankišką, dorą, stiprią motyvaciją turintį individą.