„Žemės diena – Pušaitėje“

Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Mūsų darželis jau ne pirmus metus taip pat švenčia šią dieną, nes manome, jog nuo mažų dienų turime pasakoti, aiškinti ir savo pavyzdžiu rodyti, tuomet ir vaikai sąmoningai mylės gamtą, rūpinsis aplinka, o gal net padės spręsti ekologines problemas.

Visą dieną grupėse vyko pokalbiai bei diskusijos, kad reikia saugoti žemės turtą – taupyti vandenį, nelaužyti medžio šakelių, neteršti ir nešiukšlinti aplinkos, nes juk gamta – visų mūsų namai. Ir tuose namuose gera turi būti vabaliukui, paukščiui, žvėreliui, medžiui, gėlei ir žmonėms.

Kiekviena grupė gavo po dėlionės detalę, ją papuošę sujungėme į bendrą mūsų planetos vaizdą. Priešmokyklinių grupių vaikai dalyvauja projekte „Tavo žinia žmonijai“ ir perdavė tokią žinią- „ Mūsų žemė nuostabi, šiukšlinti, skriausti, tu jos negali!“.

Rūpinkimės žemės išsaugojimu – kiekvieną akimirką, kiekvieną minutę, kiekvieną dieną!

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolita Matulytė. Info ir foto.