Viktorina „Ar žinai?“

Kovo 15 d. lopšelių-darželių „Pušaitė“,  „Naminukas“ ir Vaduvos darželio mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės dalyvavo meninio ugdymo mokytojos Šilenės Drūlienės organizuotoje Vilniaus miesto viktorinoje „Ar žinai?“. Šiai viktorinai įgyvendinti naudota interaktyvi „Kahoot!“ programėlė. Smalsumo dėlei, trumpai papasakosime viktorinos užkulisius:

• Kiekviena priešmokyklinio ugdymo grupė buvo pasiskirsčiusi į dvi komandas.
  • Viktorinoje buvo užduodama 12 klausimų su atsakymo variantais, kiekviena komanda turėjo nuspręsti, kuris atsakymas yra teisingas ir taip galėdami pelnyti 2 taškus už teisingai pateiktą atsakymą į tam tikrą klausimą.
  • Visi klausimai buvo susiję su tema apie Lietuvą.
  • Antroje viktorinos dalyje komandos turėjo padainuoti lietuvių liaudies dainas ir užminti mįslę kitoms komandoms.
  • Pasibaigus viktorinai visiems buvo įteiktos padėkos ir prizai.

Priešmokyklinukai viktorinoje atskleidė savo žinias, susitelkimą ir kūrybiškumą. Na, o sveikas konkuravimas ir galimybė išbandyti interaktyvią programėlę „Kahoot!“ leido tobulėti drauge.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Indrė Eimanavičiūtė info. ir foto