Draugiškos šeimų žaidynės

Šių metų, gruodžio 6 dienos vakare po darbų, Pušaitės sporto salėje buvo karščiau nei įprastai. Susirinko sportiškiausi darželio auklėtiniai ir jų tėveliai į DRAUGIŠKAS ŠEIMŲ ŽAIDYNES. Labai gaila, kad peršalimo ligos ir kiti nenumatyti reikalai neleido dalyvauti gausesniam būriui sporto aistruolių, bet intrigos ir kovingumo netrūko.

Žaidynėse dalyvavo „Kačiukų trobelės“ ir „Zuikučių“ vaikai bei jų tėveliai, labai buvo malonu pamatyti ir buvusią darželio auklėtinę, kuri prisijungė prie komandos. Aišku didžiulį įspūdį paliko „Pušaitės“ direktorė, kuri, tikrąja ta žodžio prasme, sugrįžo į vaikystę, kartu su vaikais bėgo, krito, ridenosi ir šliaužė… Didžiulį ir triuškinantį palaikymą turėjo „Kačiukų trobelės“ komanda, nes jų mokytoja ne tik fiksavo džiaugsmingas akimirkas, bet ir spinduliavo pozityvią energiją savo komandai. Žaidynių tikslas – draugiškai ir aktyviai, artimų aplinkoje, judėti ir rungtyniauti. Labai svarbu tėvelių indėlis mažiesiems, kryptingas pavyzdys jiems, ačiū Jums už dalyvavimą ir iki kitų kartų. Žaidynių dalyviams buvo įteikti padėkos diplomai ir dovanėlės.

Labai svarbu investuoti į mūsų ateitį – į mūsų vaikus, jie vieninteliai, kurie parodys judėjimo džiaugsmą ateities kartoms.