„Saulės gaudyklės iš CD diskų“

Šių metų balandžio 3 d. – gegužės 3 d. lopšelis- darželis “Pušaitė” organizavo respublikinį aplinkosauginį projektą “Saulės gaudyklės iš CD diskų”, į kurį prisijungė įvairios ugdymo įstaigos iš visos Lietuvos. Projekto tikslas buvo – plėtojant aplinkosaugos idėjas skatinti saikingą vartotojiškumą, ugdyti kūrybinę iniciatyvą ir meninius gebėjimus, naudoti antrines žaliavas sumanymams įgyvendinti.

Projektas vyko dviem etapais, pirmojo etapo metu, pedagogai kartu su ugdytiniais rinko, tyrinėjo, susipažino su medžiagomis, kurios tinka antriniam panaudojimui, jų savybėmis, bei medžiagų tinkamais išmetimo/panaudojimo būdais. Antrasis etapas buvo skirtas saulės gaudyklių gamybai pasitelkus savo kūrybiškumą. O pagamintos saulės gaudyklės papuošė dalyvavusių įstaigų lauko aplinkas.

Projekto dalyviams buvo įteiktos padėkos.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Kristinos info. ir foto.