Pramoga „Aš piešiu džiaugsmą“

Kiekvieną mielą dieną mes jaučiame daugybę jausmų, aišku malonu, kai aplanko malonūs jausmai – smagu jais dalintis, išgyventi. Vienas malonių jausmų, tai džiaugsmas, kuris jaučiamas čia ir dabar. Visuomet malonu būti tarp džiaugsmingai nusiteikusių vaikų ir suaugusiųjų.

Norėdami paminėti Pasaulinę emociukų dieną, liepos 18 d. nusprendėme drauge su vaikais piešti džiaugsmą. Pirmiausiai pasiteiravome vaikų, kas jiems yra džiaugsmas? Atsakymų buvo daug ir įvairių: <..> „naujas žaislas, draugo šypsena, saulė, mamos apkabinimas, mėgiama muzika, atostogos, kelionės…“. Visos vaikų mintys nugulė jų piešiniuose ant plėvelės, grindinio. Labai džiaugėmės jų darbais bei gera nuotaika.

Labai norėtųsi, kad kiekvienas iš mūsų gebėtų džiaugtis kiekvieną dieną, net dėl smulkmenos-pražydusios gėlės, saulės spindulio, šilto lietaus, paukščio giesmės, nepažįstamojo šypsenos. Džiaukimės bei džiuginkime aplinkinius.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojų J. Matulytės info, V. Meškauskienės foto